Ügyfelünk, jászárokszállási, (Budapestről bejárható távolságra lévő) kereskedelmi hűtőberendezések gyártásával és értékesítésével foglalkozó vezető nemzetközi cég keres termelő/gyártó vagy kereskedelmi cégnél szerzett néhány éves tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

Feladatok

  • A termeléshez szükséges alapanyag, segédanyag beszerzése
  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal
  • A raktárkészlet alacsony szinten tartása, elfekvő készletek csökkentése/megelőzése
  • Napi (JIT) lehívások lebonyolítása, nyomon követése
  • A JDE rendszerben (J.D. Edwards vállalatirányítási rendszer) levő adatok, dokumentációk karbantartása
  • Anyaghiányok kezelése, kommunikáció a társosztályokkal
  • A műszaki változások követése
  • Aktív részvétel az osztály ACE (saját fejlesztésű folyamat-és hatékonyságfejlesztő protokol) célkitűzéseinek elérése érdekében

Végzettség, gyakorlat, egyéb elvárás

  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 1-2 éves, gyártási vagy kereskedelmi területen szerzett beszerzési tapasztalt
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Képesség a folyamatok gyors átlátására
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helyszíne: Jászárokszállás. (Budapesttől 85 km-re az M3-as autópálya közelében)

Ügyfelünk, a gépkocsival történő bejárást vagy az albérlet teljes körű támogatását is biztosítja!

Érdeklődés esetén magyar nyelvű pályázatát kérjük az gabriella@horvath-hr.hu e-mail címre eljuttatni a bérigény és a pozíció pontos feltüntetésével!

 Nyomtatási kép