Ügyfelünk, jászárokszállási, kereskedelmi hűtőberendezések gyártásával és értékesítésével foglalkozó vezető nemzetközi cég keres termelő vagy gyártó cégnél szerzett tapasztalattal rendelkező mérnök szakembert az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Feladatok

  • Technológiai próbák megszervezése, lebonyolítása
  • Gyártóeszköz fejlesztés, fejlesztéséhez ajánlatok bekérése, a munka megrendelése
  • Gyártósor fejlesztés, hatékonyság növelés, ACE eszközök használatával.
  • Termékkel kapcsolatos adatok karbantartása a vállalatirányítási rendszerben.
  • Sori technológiai és ACE dokumentációk elkészítése, karbantartása fejlesztése.
  • Dokumentációkezelés ISO rendszer követelményeinek betartásával.
  • A termelés minőségi követelményeinek meghatározása, ellenőrzési utasítások készítése
  • A gyártóterületen működő ACE folyamatok működésének biztosítása, fejlesztése
  • A gyártás technológiai dokumentációk kidolgozása
  • Szerszám, gyártóeszköz meghatározása
  • Gyártóterületre vonatkozó előírások betartása A gyártósorra vonatkozó minőségügyi eljárások és munkautasítások betartása

Végzettség, gyakorlat, egyéb elvárás

  • Egyetemi/főiskolai műszaki végzettség
  • Mimimum1-2 éves, gépgyártástechnológia ismeret és gyakorlat feltétel
  • Előny: Hűtéstechnológiai, Minőségügyi, Logisztikai ismeretek, Projekt bevezetési tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismeret
  • Lean/six sigma ismeret vagy egyéb folyamatfejlesztő protokollok (Pl: ACE) ismerete előny.
  • Autocad/Solid edge ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helyszíne: Jászárokszállás. (Budapesttől 85 km-re az M3-as autópálya közelében)

Ügyfelünk, már 1-2 éves tapasztalattal rendelkező mérnök szakembereknek is versenyképes fizetést biztosít!

Érdeklődés esetén angol és magyar nyelvű pályázatát kérjük az andras@horvath-hr.hu e-mail címre eljuttatni a bérigény és a pozíció pontos feltüntetésével!

 Nyomtatási kép