Ügyfelünk, budapesti, belvárosi székhelyű, teljes körű energetikai megoldásokat szolgáltató cég.

Szolgáltatásuk egyéni megoldásokat kínál az energiahatékonyság és a megújuló energiaforrások felhasználása során, beleértve a tervezést, kivitelezést, üzemeltetést és a teljes projektfinanszírozást. A szolgáltató vezető szerepet tölt be a villamos energia, hő- és hűtési energiatermelésben, célja a káros anyag kibocsátás és az energia költségek csökkentése, több mint 80 alkalmazottal a közép- és kelet-európai régióban.

A növekvő üzleti igények kiszolgálása céljából ügyfelünk, angolul tárgyalási szinten beszélő pályakezdő vagy 1-2 éves tapasztalattal rendelkező villamos mérnököt keres budapesti irodájába az alábbi pozícióba és feladatokra:

JUNIOR VILLAMOS PROJEKTMÉRNÖK

(NAPELEMES ERŐMŰ PROJEKTEK)

Feladatok

  • Kapcsolattartás a releváns hatóságokkal és a cég részvényeseivel a tervezési, bevezetési és üzemeltetési fázisban egyaránt

  • A 0.5-5 MW kapacitásu fotovoltaikus erőműberuházási projektekben való aktív részvétel (4 brfrjrzrtt és 5 indulő beruházás)

  • Projekt büdzsé tervezésében való részvétel szoros együttműködésben a pénzügyi osztállyal

  • Progress riportok készítése a projektkivitelezések hatékony nyomonkövetése céljából

  • Részvétel a helyszíni projekt-megvalósítások koordinálásában (on-site management)

  • A megvalósult erőmű projektek üzemeltetésében való részvétel

  • A pozíció a tulajdonos/ügyvezetőnek jelent

Végzettség, gyakorlat, egyéb elvárás

  • Villamosmérnöki diploma

  • Tárgyalási szintű angolnyelv-ismeret (írásban és szóban) feltétel!

  • Az ideális jelölt pályakezdő villamosmérnök, vagy 1-2 éves villamosmérnöki gyakorlattal és kapcsolódó projektmenedzsment ismerettel rendelkező mérnök szakember

  • Fotovoltaikus vagy egyéb erőmű technológiához kapcsolódó tapasztalat előny, de nem feltétel

  • Dinamikus, kíváló kommunikációs készség

  • Képesség összetett, párhuzamosan futó projektek hatékony menedzselésére

  • Kíváló elemzői és projektmenedzsment készség

Ügyfelünk hosszú távú szakmai fejlődést és versenyképes juttatást biztosít.

Érdeklődés esetén angol nyelvű pályázatát kérjük a gabriella@horvath-hr.hu e-mail címre eljuttatni a bérigény és a pozíció pontos feltüntetésével!

 Nyomtatási kép