Ügyfelünk, jászárokszállási, (Budapestről bejárható távolságra lévő) kereskedelmi hűtőberendezések gyártásával és értékesítésével foglalkozó vezető nemzetközi cég keres termelő vagy gyártó cégnél szerzett néhány éves tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

TERMELÉSTERVEZŐ

Feladatok

  • Késztermék rendelések fogadása, visszaigazolása, ütemezése
  • Kapacitásvizsgálat, gyártásvezérlés, gyártási folyamatok ellenőrzése.
  • Termelési tervek láthatóságának, naprakészen tartásának biztosítása
  • Hiánylisták készítése, anyaghiányok követése
  • Gyártási riportok készítése
  • Gyártást akadályozó problémák koordinálása, megoldása
  • ECNX folyamatban való részvétel
  • Új folyamatok bevezetésében, illetve működtetésében való részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal (R&D, Beszerzés, Sales, Mérnökség, gyártósorok)

Végzettség, gyakorlat, egyéb elvárás

  • Minimum 1-2 éves, termeléstervezési, gyártáslogisztikai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Vállalatirányítási rendszerek logikájának és kezelésének ismerete (előny J.D.Edwards, SAP)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office: Excel, Power Point, Word)
  • Előnyt jelent: angolnyelv kommunikációs szintű ismerete, fehéráru termékek műszaki paramétereinek ismerete

Munkavégzés helyszíne: Jászárokszállás. (Budapesttől 85 km-re az M3-as autópálya közelében)

Ügyfelünk, a gépkocsival történő bejárást vagy az albérlet teljes körű támogatását is biztosítja!

Érdeklődés esetén magyar nyelvű pályázatát kérjük az gabriella@horvath-hr.hu e-mail címre eljuttatni a bérigény és a pozíció pontos feltüntetésével!

 Nyomtatási kép