Ügyfelünk, jászárokszállási (Budapestről bejárható távolságra lévő) kereskedelmi hűtőberendezések gyártásával és értékesítésével foglalkozó vezető nemzetközi vállalat keres,  multinacionális (preferáltan termelő vagy gyártó) cégnél szerzett kontrolling és számviteli tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

SZÁMVITELI ÉS KONTROLLING MENEDZSER

Feladatok

  • Kontrolling és számviteli csoport irányítása
  • Folyamatos szakmai kapcsolattartás a külföldi CFO és a csoport között
  • SOX dokumentációk karbantartása, együttműködés a folyamatfelelősökkel belső auditok során
  • SOX folyamatok tesztelése, felmerülő problémák kezelése
  • A belső és külső auditok során feltárt problémák súlyosságának meghatározása, javító intézkedések bevezetése
  • SAP rendszer bevezetésének támogatása kontrolling és számviteli területen
  • Havi és éves zárások támogatása US GAAP és a magyar számviteli szabályok szerint
  • Jelentési kötelezettség a Pénzügyi vezető felé

Végzettség, gyakorlat, egyéb elvárás

  • Egyetemi/főiskolai végzettség pénzügy/számvitel szakirányon
  • Legalább 5 éves, nemzetközi cégcél (gyártási terület erősen preferált!) szerzett számviteli/kontrolling tapasztalat, SOX audit folyamat ismerete
  • 1-2 éves számviteli/kontrolling csapat vezetésében szerzett gyakorlat
  • Főkönyvi könyvelési folyamatok, valamint a magyar számviteli szabályok alapos ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • US GAAP és SAP rendszerben szerzett tapasztalat előny!
  • Agilis, dinamikus személyiség, a magyar számviteli/kontrolling csapat és a külföldi CFO közötti hatékony együttműködés elérése érdekében

Munkavégzés helyszíne: Jászárokszállás. (Budapesttől 85 km-re az M3-as autópálya közelében)

Ügyfelünk versenyképes fizetést biztosít, valamint a gépkocsival történő bejárás vagy az albérlet teljes körű támogatását!

Érdeklődés esetén angol és magyar nyelvű pályázatát kérjük a gabriella@horvath-hr.hu e-mail címre eljuttatni a bérigény és a pozíció pontos feltüntetésével!

 Nyomtatási kép